Portable Adium

Portable Adium r40 1.3.2

Komunikator na wynos

Zalety

  • Możliwość personalizacji
  • Ilość obsługiwanych protokołów
  • Rozmowy w zakładkach

Wady

  • Problemy z listą kontaktów Gadu-Gadu
  • Brak możliwości prowadzenia rozmów głosowych i wideo

Bardzo dobry
8

Portable Adium to bardzo dobry program do komunikacji tekstowej z innymi użytkownikami Internetu. Obsługuje większość istniejących protokołów i posiada zaawansowane opcje personalizacji.

Portable Adium jest Zbigniew Wodecki. To prawdziwy multiinstrumentalista jeśli chodzi o wspierane protokoły komunikacji. Za pomocą jednego programu można porozmawiać między innymi z użytkownikami Gadu-Gadu, czy Jabbera, a nawet korporacyjnego Lotus Sametime. Portable Adium nie wymaga instalacji. Doskonale działa z pamięci przenośnej typu pendrive. Program zapisuje na niej wszystkie swoje ustawienia.

Wygląd Portable Adium daje się dostosować do preferencji użytkownika. Można zmienić dosłownie wszystko, od ikonki w doku, po wygląd i kolor samego programu. Dodatkowo do pobrania jest wiele funkcjonalnych wtyczek rozszerzających zastosowania Adium.

Niestety uniwersalność sprawia, że nie zawsze wszystko działa dobrze. Portable Adium miewa problemy z importem listy kontaktów z serwera Gadu-Gadu. Zdarza mu się też zawiesić przy korzystaniu z czata Facebook. Na szczęście autorzy nie każą długo czekać na poprawki.

Jeśli chodzi o rozmowy tekstowe, Portable Adium nie ma sobie równych. Dla pragnących słyszeć i widzieć swojego rozmówcę rozwiązaniem będzie Skype.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na mac

Więcej
Portable Adium

Download

Portable Adium r40 1.3.2

Opinie użytkowników o Portable Adium